Стриївський
дошкільний навчальний заклад

Четвер, 21.09.2017, 20:43
З початку відновлення дошкільного закладу з дітьми працює завідуюча-вихователь -
Максимчук Наталія Андріївна,
Стаж роботи 25 рік.
Закінчила Бердичівське педагогічне училище.

ПРОБЛЕМНІ ЗАВДАННЯ В РОБОТІ САДОЧКА

1. Науково-методичне та психолого-педагогічне забезпечення впровадження інноваційно-освітніх технологій, як умова індивідуального розвитку вихователя та вихованця.

.
Скільки іграшок яскравих: і навчальних, і цікавих
.

Із друзями у світ цікавого і потрібного!!!
.
Про країну рідну нам цікаво знати, для свого народу ми хочемо зростати
..
Традиційні свята в "Малятку"
.

В дитячому садку проходили заходи з нагоди святкування річниці дня народження Лесі Українки «Вплітаємо квіту по квітці у вінок шани Лесі Українки». Діти знайомилися із життєвим та творчим шляхом поетеси, розучували вірші, створювали ілюстрації, інсценізували її твори.

Запросили на зустріч місцеву поетесу Тамару Миколаївну Фом`юк, яка читала дітям вірші присвячені Лесі Українці та вірші і поеми написані нею для дітей.

Постійно проводиться з дітьми робота  з безпеки життєдіяльності. З метою ознайомлення дітей з правилами поводження з вогненебезпечними приладами та під час виникнення пожежі проводилися заняття, дидактичні та сюжетно рольові ігри, бесіди.

Діти переглянули мультфільм « Фокс і Трот поспішають на допомогу», лялькову виставу « Лісовий детектив» за допомогою яких закріпили набуті знання.

«Щоб здоров`я мати, слід про нього дбати».

З цією метою постійно проводяться заняття зфізкультури, ранкова гімнастика, дидактичні та рухливі ігри, настільні ігри, прогулянки, піші переходи та інші заходи.

«Ой весна, весна – днем красна». Багата весна на народні звичаї та обряди.

Діти виготовляти пташок жайворонків і з ними закликали птахів повертатися із теплих країв.

"Пташок викликаю

Із теплого краю.

Летіть соловейки

На нашу земельку.

Летіть ластівочки

Пасти корівочки."

Вже зриває вітер золото беріз. Застогнали віти, похилились вниз. Листячко тріпоче, сумно шелестить, заховатись хоче, боязко тремтить. Осінь йде полями, стелить килими.

«  Вересень 2017  »